UEFA Champions League. Lokomotiv a pierdut acasă cu Juventus

S-au desfășurat meciurile etapei a 4-a din faza grupelor din UEFA Champions League.

A trecut a doua zi de joc din runda a 4-a din turul grupelor din UEFA Champions League. Lokomotiv Moscova a pierdut acasă în ultimele minute în fața italianului Juventus. Așadar, în minutul 4 Ramsey a adus oaspeții în avantaj, dar în minutul 12 Al. Miranchuk a egalat meciul. Golul victoriei a fost marcat în minutul 3 al timpului adăugat de Douglas Costa.

Serviciul de presă al UEFA despre asta.

Tot cu o zi înainte, Șahtior Donețk a jucat împotriva lui Dinamo Zagreb. Meciul s-a dovedit a fi productiv și s-a încheiat cu scorul de 3:3.

Restul meciurilor din zilele turului: Real Madrid – Galatasaray (6:0), PSG – Brugge (1:0), Bayern – Olympiacos (2:0), Crvena Zvezda – Tottenham „(0:4), ” Atalanta” – „Manchester City” (1:1), „Bayer” – „Atletico” (2:1).