„Soția mea crede că sunt cu amanta”. Un fan a venit la meci cu un poster original

Un fan al Spartak Moscova, care a jucat Soci în primul tur, a venit la meci cu un afiș original.

Mass-media rusă a raportat acest lucru cu referire la informații care au fost postate pe pagina de Twitter Drafts 2.0.

După cum a devenit cunoscut, tânărul a apelat la echipa de televiziune cu o cerere originală. Le-a rugat să-i arate la televizor câteva minute „pentru ca soția sa să poată vedea”.

Potrivit fanului, soția lui nu crede că este la un meci de fotbal și crede că este cu amanta.

Bărbatul a rezolvat problema din familia sa într-un mod unic, scriind pe o bucată de carton o cerere de „a-l arăta la televizor”.

Fie că a fost o farsă, fie că bărbatul chiar încerca să evite scandalul, acest act l-a făcut celebru.

Nici echipa favorită a fanului nu a dezamăgit, scorul meciului a fost 1:0 în favoarea lui Spartak. Singurul gol a fost marcat în prelungiri de francezul Samuel Gigot.