Știri sportive: recenzie pentru 18 februarie 2019

Revizuirea știrilor sportive din Belarus și din întreaga lume pentru 18 februarie 2019.

Pentru știri despre biatlon, box, gimnastică, atletism și haltere, precum și știri importante despre fotbal și hochei, urmăriți recenzia video.

Anastasia Salos a câștigat bronzul la Marele Premiu de la Moscova. Anastasia a obținut 17.950 de puncte la exercițiul de panglică.

„Rasa Legendelor” La ea vor lua parte mulți biatleți celebri, inclusiv din Belarus.

Sportivi din Belarus la Cupa Europeană pentru juniori. Turneul a avut loc la Sankt Petersburg (Rusia) și s-a încheiat pe 17 februarie.

„Încep din boală.” Domracheva va lua parte la „Cursa Legendelor”.

Irina Krivko clasamentul general al Cupei Mondiale de biatlon. În clasamentul general între echipe, Belarus este pe locul 11 ​​(3987), iar francezii sunt în frunte (5661).