Știri sportive: recenzie pentru 7 martie 2019

Revizuirea știrilor sportive din Belarus și din întreaga lume pentru 7 martie 2019.

Pentru știri despre biatlon, box, gimnastică, atletism și haltere, precum și știri importante despre fotbal și hochei, urmăriți recenzia video.

va organiza meciuri sparring cu Real Madrid și Atlético Madrid. Canalul oficial de YouTube Dynamo Brest va transmite în direct ambele meciuri.

Incredibil, dar adevărat. Supercupa Catalanei. În timp ce în Liga Campionilor aveau loc bătălii aprinse pentru a ajunge în sferturile de finală ale turneului, clubul de fotbal Barcelona lupta pentru onorabilul trofeu.

A devenit cunoscut, 1/2 de finală a Cupei Federației. Meciurile de semifinale ale Cupei Federației dintre naționalele Belarus și Australia vor avea loc la Brisbane. Pe teritoriul Continentului Verde.

a ocupat locul 4 la urmărirea de la Universiada din Krasnoyarsk. La 4 linii de tragere, belarusul a făcut 5 rateuri.

Luptători din Belarus în Serbia. Luptătorii din Belarus au obținut succes la Campionatele Europene de Tineret din orașul sârb Novi Sad. Au câștigat două medalii de bronz, a fost informată Federația Belarusă de Lupte.